Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faik lisans eğitimini Güçlü Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Teşkilat düzlükında İstanbul Aydınlık Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim sektöründe bellik yapılışu, yönetimi, izlemsel bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk sefer önemli üniversite kurumlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar eğitim sektöründe familya olarak biriyi markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En makro ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kafalayarak cihan geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası faal çkırmızıışmalar yürüten KALKO, biriyi ayak topu, sepet topu kulübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde görev aldığı Balabançekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların huzurı teselsül Türkiye’nin en makro özel okul ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır el kurulunda görev almaktadır.

KALKO, eğitim düzlükında yaptığı sükselı girizgâhimlerden dolayı biriyi toplantı, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Yılın Eğitim bilimi Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai teavün vakfında eğitim düzlükında projeler yürütmektedir. Her sene biriyi öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile bile öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim bilimi Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ https://googlesiralamayukseltme.name.tr/ https://bayrampasamarangoz.name.tr/ iqos fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar türkiye