Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Fen Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Jönler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan eylem akılalmaz ait görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en heybetli toyluk hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladeyüzeyü bir peklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Terbiye Bakanı, Deneyimsizlik Spor Bakanı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk nöbet tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda beraberinde eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında biröte farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da heybetli bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biröte proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında biröte başarılı çalışferment imza atmıştır.
Yine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en heybetli kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve diğer ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun esaskanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin kurum kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; biröte vakıf ve uluslararası kuruluşa, çalışmalar ve projeler dair dayak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ https://googlesiralamayukseltme.name.tr/ https://bayrampasamarangoz.name.tr/ iqos fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar türkiye