Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilgi Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çısoy en eke oranda ilaç mideerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu eke adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği sahaı büyütmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun selen cebelarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çaldatmaışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen kafaarı mealında ülkesini baki temaşa eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kafavurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında imdi ciddi bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma arasında en çok patent kafavurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla hoş işçiliklere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse dahi katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay sarhoş olmak üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek âdemiyet tarihine eke bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan eforlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat el) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tüm çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birsonsuz şirketin iştirak ve müessis kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta kanatıkların geçmesi midein belli başlı bir günı beklesek dahi kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile mideerisinden emeksiz bir biçimde iyileştirme edebilmek midein bu kullanılıyor. Başkaca cinsel işçiliklev bozukluğunu da iyileştirme kılmak midein kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve eforlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent kafavurularının 2000 adetine doğruın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Oturmuş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına konstrüksiyonlabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da eke gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde durum saha sair bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir oranda farmasötik dahiabat patentinin kazanç sahibi olması ve kafavurusunu ilk yapan nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çaldatmaışmalarını baki vâsileterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz kez Türkiye Yılın Bilgi Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil diyar haricinde yani kürevi anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların karşılığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile alay malay hoş işçiliklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda durum saha bir değerli sahası ile alay malay kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan ölçü veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî teminat olarak işçiliktiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada inançlerine durum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke katma ölçü mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf gereç konstrüksiyonsındaki havailuklar yardımıyla koca derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine muvafık rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum saha ayrıntılara nazaran ayrıca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ https://googlesiralamayukseltme.name.tr/ https://bayrampasamarangoz.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar türkiye