Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına cephe veren bir açıklıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı şeşnda mimarilır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri gibi zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında tamam adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve maksat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak taraf alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca alaka göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi bina etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en asıl görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve yerine bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha şu denli selen sahibi çıkmak istiyorsanız, birgeniş terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına bakarak belirlenir ve birgeniş kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki olaylar karşı selen verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi yaşama şekline bellik değer.

Burç yorumlaması karşı çok şu denli selen sahibi çıkmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina çıkmak önemlidir.

ıstılah Anlamı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı selen verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir sair gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmedarımaişetimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, tamam bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ileri tahmini ve daha sert çok husus karşı selen ita konusunda enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ https://googlesiralamayukseltme.name.tr/ https://bayrampasamarangoz.name.tr/ iqos fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar türkiye